Засновники

Наташа Чебишева

 Наташа Чебишева, мама трьох дітей, президент ГО "Дар буття".

Я впевнена, що бути мамою – це казково, приємно та захоплююче. Водночас, я точно знаю, що для того, щоб це дійсно було так, потрібно докладати великих зусиль щодня. Те, що раніше було абсолютно природним та інстинктивним, сьогодні потребує гнучкості, кропіткої праці та чесності перед собою та людьми довкола. Я дуже хочу, щоб сьогоднішні українські жінки зрозуміли та відчули на собі, наскільки багато можливостей нам дає народження дітей, яким чудовим та насиченим може бути життя з малюками. Разом ми ще сильніші, тому давайте об’єднуватись та ростити щасливе майбутнє покоління, яке точно змінить цей світ на краще.

Катерина Гюлеч

 
 

Катерина Гюлеч, мама трьох дітей, віце-президент ГО "Дар буття".

Я вірю в те, що разом жінки – це сила. Я на власному досвіді знаю, скільки різних почуттів та емоцій кожного дня мами відчувають на собі, з якими труднощами вони зіштовхуються. Я не вірю у казки про те, що кожна мама щаслива просто через те, що народила дитину. Я знаю, що справжнє, незамасковане щастя мами – це кропітка та важка щоденна праця, робота над собою, над вихованням дітей, над чесністю перед собою та людьми довкола. Дуже важко йти цим шляхом наодинці. Набагато легше брати ці висоти разом. Я точно знаю, що разом ми зможемо досягнути саме того, що нам дійсно потрібно – щастя та гармонії у світі та у наших сім’ях.

Юлія Гординська

Юлія Гординська, мама двох дітей, член ради ГО "Дар буття".

Я дочка, я мама, я дружина, я господиня свого будинку і свого життя ... Як і всі, я виконую величезну кількість ролей в житті ... І всьому я вчилася (і продовжую вчитися) сама ... По ниточці я збирала свої знання з різних джерел. На жаль, всі ВНЗ вчать, як бути хорошим фахівцем у вузькій області, але жоден не вчить, як бути хорошою дружиною, мамою, господинею, як планувати свій час і захищати свої права ... Тому я вирішила об'єднати юристів, психологів, тренерів, велику кількість майстрів в одному місці, в громадській організації «Дар Буття», де кожен зможе розвивати себе, отримати допомогу юриста, психолога, пройти тренінги, навчиться керувати своїм часом, відкрити в собі прихований потенціал і навчиться радіти життю.

 

Контактна інформація

Громадська організація "Дар буття" - місце твого персонального комфорту.

Тел.: +38 (066) 381-28-57

Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса: м. Академмістечко, вул. Підлісна, 1.

Сторінка на Фейсбук: https://www.facebook.com/darbuttya