Що таке легко, а що не дуже

У нашому житті є дуже багато речей, які для нас складні, а які не дуже. Звичайно ж, останні користуються більшою популярністю. Я тут говорю не про підйом в гори, або відпочинок на пляжі, або перенесення важких пакетів з магазину :) Тут все набагато глибше.

Чому люди бояться заводити дітей

Сьогодні діти в нашому суспільстві сприймаються досить різноманітно, але загальну лінію сприйняття можна звести до декількох основних пунктів: діти - це дорого, складно, відповідально, шумно і незручно. Так, це досить перебільшені пункти, але вони безумовно живуть і активно підтримуються в суспільстві. Щоб у цьому переконатися, можна просто ненароком сказати комусь про те, що ти хочеш велику родину, трьох (і більше) дітей. Тут же на тебе подивляться круглими повними жалю очима - звідки ж ти така дурненька взялася - або запідозрять участь в якійсь страшній релігійній секті.

Навіщо вагітним потрібні перепади настрою?

Дуже часто вагітні жінки зіштовхуються з проблемою перепадів настрою. Сьогодні ця тема досить широко використовується і в різноманітних американських фільмах, завдяки чому про ці перепади чули практично всі, ще задовго до вагітності. З багатьох джерел можна дізнатися, що це, як це для вагітних і для їх оточуючих. Багато вагітних навіть починають боятися своїх власних емоцій, адже стає часом незрозуміло, що від себе очікувати. Але мало хто замислюється про те, навіщо взагалі вагітним такі перепади потрібні.

Контактна інформація

Громадська організація "Дар буття" - місце твого персонального комфорту.

Тел.: +38 (066) 381-28-57

Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса: м. Академмістечко, вул. Підлісна, 1.

Сторінка на Фейсбук: https://www.facebook.com/darbuttya