План заходів на 2016 рік

8 травня: Мамин день - фестиваль, присвячений дню матері.

22 травня: Слінгофест - захід, повністю присвячений слінгоносінню в Україні.

4 червня: Таке цікаве життя. Ігри - перший фестиваль із серії корисних та цікавих заходів для батьків. Присвячений настільним, розвиваючим іграм, естафетам та різним іншим цікавинкам.

18 червня: Таке цікаве життя. Здоровий образ життя - захід, присвячений проблемам поширення ідей здорового способу життя серед українців та малюків зокрема.

2 липня: Таке цікаве життя. Вивчення іноземних мов - захід, присвячений різноманітним способам, школам та підходам до вивчення іноземних мов як серед малюків, так і серед дорослих.

16 липня: Таке цікаве життя. Мудрик - захід, присвячений розвитку дітей та дорослих. Відвідувачі зможуть ознайомитися з різноманітними підходами, школами розвитку для дітей та дорослих.

30 липня: Таке цікаве життя. Вагітність та пологи - на цьому заході майбутні батьки зможуть отримати багато корисної інформації про пологи, догляд за немовлятами та інші важливі моменти.

13 серпня: Таке цікаве життя. Моя країна Україні - перед великим святом незалежності України ми згадаємо про наші традиції, дізнаємося більше про те, як живуть українці у різних куточках нашої країни.

27 серпня: Таке цікаве життя. Школа - перед тим, як відправитися до школи, дітки мають ще небагато часу, щоб перепочити та набратися сил. У нас можна ще й дізнатися багато цікавого та корисного.

10 вересня: Слінгофест - другий фестиваль, присвячений слінгоносінню в Україні.

Контактна інформація

Громадська організація "Дар буття" - місце твого персонального комфорту.

Тел.: +38 (066) 381-28-57

Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса: м. Академмістечко, вул. Підлісна, 1.

Сторінка на Фейсбук: https://www.facebook.com/darbuttya