Звіт: Слінгофест у рамках святкування Міжнародного тижня слінгоносіння 5-11 жовтня

Впродовж другого тижня жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний тиждень слінгоносіння, присвячений слінгам, слінгобатькам, слінгомалюкам та усьому, що з ними пов’язано. Цього року Київ приєднався до величезного святкування зусиллями громадських організацій «Природне материнство», «Дар буття» та новоствореної «Всеукраїнської асоціації слінгоносіння». Пройшло свято у три етапи.


Перші п’ять днів тижня були присвячені Слінгоінтенсиву – новому формату навчання для слінгоконсультантів та спеціалістів батьківської сфери. Щодня проводилося 4 півторагодинні лекції та майстер-класи для гостей, на яких вони могли дізнатися все, що хотіли про різні аспекти слінгоносіння. У понеділок та вівторок тематика лекцій була розрахована на новачків у сфері слінгоносіння та надавала базові поняття про цей процес. У наступні 3 дні ми мали на меті надати слухачам більш поглиблені знання у цій сфері і лекції були розраховані на попередній базовий рівень знань у сфері слінгоносіння. Серед запрошених лекторів та майстрів були слінгоконсультанти, педіатри, акушери-гінекологи, хірурги та реабілітологи, консультанти з грудного вигодовування та інші талановиті спеціалісти. За 5 днів Слінгоінтенсив відвідали близько 20 чоловік.

На другому етапі святкування тижня слінгоносіння, у суботу 10 жовтня, пройшов Слінгопарад центральними вулицями міста, що об’єднав активних слінгомам для того, щоб продемонструвати оточуючим, наскільки приємним та зручним може бути слінгоносіння. Ми зустрілися у центрі міста, на Софійській площі та попрямували до парку Шевченка, де завершили ходу слінгофотоквестом та майстер-класом від досвідченого слінгоконсультанта. У Слінгопараді взяли участь близько 30 слінгобатьків.

У неділю наприкінці святкування Міжнародного тижня слінгоносіння у центрі Києва, у Будинку Архітектора, пройшов великий фестиваль для мам, тат та малюків Києва. У цей день близько 200 гостей завітали до нас на свято і отримали змогу долучитися до нашої насиченої програми. У розпорядженні гостей були усі чотири поверхи будинку.

На -1 поверсі був розташований слінголекторій, у якому проводилися лекції на слінготеми, а також дитяча ігрова зала, де аніматори від наших партнерів розважали малюків. На 1 поверсі знаходилася концертна зала, у якій лекції змінювали одна іншу, а в перерві між ними проводилися цікаві конкурси та розіграш подарунків. У холі перед концертною залою знаходився ярмарок, де усі бажаючі могли роздивитися та придбати різноманітні слінготовари, іграшки та товари для дітей, а також смачно попоїсти у фуд-зоні свята.

На другому поверсі гостей чекав ще один лекторій, а також зона йоги та психологічних ігор для дорослих. Третій поверх був заповнений приємним галасом від малюків, що розважалися там під наглядом представників різних розвиваючих центрів. Педагоги від цих центрів та садочків ознайомлювали батьків зі своїми підходами до виховання дітей, а дітки в цей час могли на власному досвіді спробувати ці особливості та весело й корисно провести час.

Загалом, святкування Міжнародного тижня слінгоносіння пройшло насичено, корисно та весело. Ми змогли в черговий раз показати Києву, наскільки яскравим, активним та повним задоволення може бути життя слінгобатьків, наскільки це чудово – бути з дитиною на відстані поцілунку та насолоджуватися кожним днем, проведеним з нею. Долучайтесь до громадських організацій «Природне материнство», «Дар буття» та «Всеукраїнської асоціації слінгоносіння», щоб і надалі слідкувати за подіями, що ми влаштовуємо та бути на зв’язку. Дякуємо за те, що ви з нами!

Звіт: Як "Дар буття" на Арт-пікніку літо провів

На Арт-пікніку в Парку Пушкіна, який розпочав свою активну роботу на початку літа, 6 червня, громадська організація "Дар буття" обладнала свою власну зону, де протягом всього пікніка, аж до осені проводила цікаві заходи, зустрічі та майстер-класи для діток і батьків.

Звіт: ГО "Дар буття" на дні грудного вигодовування 2 серпня

Святкування в Києві сімейного свята-акції на підтримку грудного вигодовування стає доброю традицією. Вже п'ятий рік поспіль на початку серпня в парку Шевченка з ініціативи Київської групи підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки» проводиться широкомасштабний захід. Він проходить в рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування.

Цього року був проведений 22-ий Всесвітній тиждень грудного вигодовування - це подія, яка проходить щороку в перший тиждень серпня в більш ніж 170 країнах світу. Завдання - привернути увагу громадськості до важливої складової життя кожної людини - грудного вигодовування; розповісти про важливість грудного вигодовування для наших дітей та їх матерів, допомогти дізнатися докладніше про організацію годування груддю молодим матерям та їхнім близьким.

Звіт: ДивоСкриня на Пейзажній алеї

У перший день літа по всій Україні та за її межами святкували День захисту дітей. Це свято важливе, яскраве та необхідне кожній дитині та кожній мамі. Громадська організація "Дар буття" не змогла пройти повз цей день та провела затишний та яскравий пікнік у серці Києва - на Пейзажній алеї. У затишку дерев на зеленій травичці біля дитячого майданчика ми запрошували усіх бажаючих приєднатися до нашого свята, обирати речі на обмін та долучатися до наших майстер-класів.

Контактна інформація

Громадська організація "Дар буття" - місце твого персонального комфорту.

Тел.: +38 (066) 381-28-57

Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса: м. Академмістечко, вул. Підлісна, 1.

Сторінка на Фейсбук: https://www.facebook.com/darbuttya